Plánujete svatbu a prozatím nemáte jasno v přesném termínu? Pak bychom vám mohli být nápomocní drobnou radou. Vyberte si termín v červnu. Proč zrovna tento měsíc, a ne jiný?

Letní slunovrat – každý ví, že slunce je náš největší přítel mimo samotnou domovskou planetu, a že nás zásobuje svou energií zcela zdarma. Podstatné ovšem je, že se v naší zeměpisné šířce délka slunečního svitu (délka dne) mění spolu se změnou ročního období. V červnu nasává letní slunovrat, tehdy je slunce nad hlavou nejvýše a zároveň je den dlouhý 16 hodin. Za denního světla bývají všechny oslavy veselejší.

nevěsta se svatební kyticí

Příjemné teplo – tropická vedra obvykle udeří až v červenci nebo v srpnu a v červnu to bývá málokdy. A pokud ano, obvykle jen pár dnů. Většinou je ale v červnu tak příjemné teplo, že to umožňuje protáhnout oslavu do pozdních nočních hodin a slavit i venku.

Akce uspořádaná venku – venkovní akce jsou vždy zajímavější, protože jste na čerstvém vzduchu, v bližším kontaktu s přírodou, s větším přívalem energie a záporných iontů z rostlin, a s možností většího pohybového rozsahu.

svatební oslava

Párty stan pronájem stanu na svatbu je možnost, jak si ji užít venku na zahradě zcela bezpečně. Stan poslouží jako ochrana před větrem, prachem, deštěm a UV zářením. Můžete to pojmout tak, že bude sloužit jako prostor pro skladování nachystaného občerstvení, anebo mít ve stanu i posezení (stoly a židle) a využít jej i pro slavnostní hostinu. Možností typů a velikostí stanů a jejich využití je celá řada, nemusíte mít tedy obavy, že byste si nedokázali vybrat.

Barefoot párty – znáte bosonohé chodníčky? Jsou jakousi obdobou reflexních masáží chodidel, velmi účinných a příjemných. Svatební oslavu lze využít i tímto způsobem, vybudujete ve venkovním prostoru několik chodníčků, po nichž se mohou svatebčané libovolně procházet. Bude to rozhodně zdravější oslava, než být celé odpoledne a večer obutí, přičemž takto nohy otékají a napomáhá se tím spíše k defektu plochých nohou.