Je vaše bydlení pro vás vším? Vynaložili jste spoustu energie, aby byl váš dům na detailů podle vašich představ, ale i potřeb? Trávíte v něm veškerý svůj čas, protože je pro vás dům nejen místem odpočinku, ale i vaším pracovištěm? Pak je o to víc, důležité, abyste se v něm cítili příjemně. A přesto, že je váš dům vaším útočištěm, nemusíte si sídlo své firmy zřídit ve svém bydlišti. Někdy se najdou důvody, abyste si zřídili sídlo společnosti jako virtuální a neprozrazovali své skutečné bydliště.

kancelář

Nebo možná je to přesně opačně a vy se v místě svého bydliště vyskytujete jen zcela mimořádně a většinu času trávíte na cestách nebo máte několik přechodných bydlišť a každou chvíli bydlíte někde jinde. I tady je výhodné zřízení virtuálního sídla společnosti.

A co to vlastně virtuální sídlo společnosti je? Co vám může nabídnout a vyplatí se to? Máte otázky a hledáte odpovědi?

Můžete třeba oslovit firmu Profisídla a založit si svou firmu na jejich adrese. Získáte tak pro sovu firmu řadu výhod a přitom můžete být částečně před svými obchodními partnery, ale i třeba konkurenty inkognito. Nebudete muset hlídat svou poštovní schránku a přitom budete mít jistotu, že vám žádný úřední dopis neuteče. Sice už se převážná část úřední korespondence odehrává přes datovou schránku, i tak se občas objeví nějaký dopis, který musíte převzít osobně vy nebo vámi určená osoba. To jde zařídit přes virtuální sídlo a naskenovanou korespondenci vám přepošlou na e-mail, který si můžete vyzvednout kdekoliv na celém světě.

kancelář

Sídlo společnosti je povinný údaj pro založení firmy. Někomu na tom nezáleží a založí si firmu na své domácí adrese. A někdo si své soukromí hlídá a tak volí virtuální sídlo společnosti. Může vám to řadu starostí ulehčit a vy se můžete více věnovat svému podnikání. A o to přece jde! V klidu podnikat a vytvářet zisk.