Umíte udělat dobré webové stránky, umíte zacházet s počítačem? Pokud umíte s počítačem opravdu dobře zacházet a také umíte udělat webové stránky, je to skvělé. Abych se vám přiznala, tak já jsem si vždycky myslela, že udělat webové stránky anebo e-shop, že je to velice jednoduché a že tohle bude zvládat opravdu každý. Jenomže jsem se opravdu škaredě spletla, neumí to udělat každý. Pokud se nevyznáte v počítačích anebo nevíte, co je to formační technologie, tak předpokládám, že asi nebudete umět ani udělat webové stránky. A ten člověk, který chce pracovat v online světě a chce také něco prodávat, chce mít e-shop, tak by také měl vědět něco o online světě.

Jak ovládáte techniku?

Měl by mít dobré a kvalitní přehledné webové stránky, je to pro něj velice důležité. Myslím si, že kdybyste měli nějaké nepřehledné a špatné webové stránky, že by to samozřejmě potom také házelo velice negativní vliv na vaše zboží nebo na vaše služby. Proto jsem si řekla, že by byl opravdu nejlepší, kdyby lidé pochopili, že vlastně když se budou snažit, tak udělají dobře, protože potom jejich služby a jejich výrobky dostanou opravdu grády. Dostanou opravdu perfektní šmrnc.

Není nad kvalitní webové stránky.

Ale pokud se nevyznáte ve webových stránkách a chtěli byste něco udělat, chtěli byste něco zlepšit, tak si také můžete najmout nějakou profesionální reklamní agenturu, která se vám o všechno postará. Ano, i agenturu budete potřebovat, která se zabývá reklamou. Protože potom, když budete mít také dobrou reklamu a bude vám někdo prezentovat vaše zboží nebo prezentovat vaše služby, tak také už máte z půlky vyhráno. Nejde jenom o kvalitní webové stránky, ale jde také o kvalitní a skvělou reklamu. A ještě bych se chtěla zeptat. Zkoušeli jste někdy dělat webové stránky? Pokud ne, tak, než se do toho pustíte, udělejte si nějaké kurzy a nebo se zeptejte jak na to.