Chcete udělat vaší snoubence, manželce či družce radost a opatřit jí k narozeninám něco na sebe? Pro muže je vždy náročnější nakupovat ženám oděvy, ženy to mají naopak při nakupování dárků pro muže snazší, ale i přesto byste se mohli pokusit to zvládnout. Chce to jen uvědomit si některá zásadní pravidla:

hezká žena

Raději volnější oblečení – u volného oblečení je vždy větší tolerance, co se týče rozměrů, a tak pokud se někde v měření velikosti zmýlíte, nemusí to být ve finále vůbec patrné . Nahlédněte do tabulky rozměrů (velikostí) a dejte si tu práci, abyste změřili všechny potřebné hodnoty tělesných proporcí, například podle často nošeného oblečení, která má vaše polovička v šatníku. Postupujte nenápadně, abyste nevzbudili pozornost, jinak to nebude žádné překvapení.

Nebo raději boty – netroufáte-li si na nákup mikiny, halenky nebo kalhot skrze AboutYou slevový kód 25, pak se můžete obrátit směrem k obuvi. Tam vystačíte pouze s délkou stélky, kterou vyprostíte z některých často nošených bot, a proměříte délku chodidla v milimetrech. Velikosti obuvi se mohou dle různých výrobců lišit, ale směrodatná je vždy délka chodidel.

dívka v šatech

Jaký styl – toto je nejobtížnější krok, protože je zcela ve vaší režii odhadnout, v jakém stylu a jaké modely přítelkyně preferuje. Doporučujeme vzít si na pomoc nějakou ženu a umožnit jí (potají) pohled do partnerčina šatníku, například maminku, tetu, babičku, starší sestru atp. A pokud budete zboží vybírat i s touto ženskou pomocí, nemusíte se za to stydět, je to spíše konzultace a cení se zejména vaše snaha pořídit něco zajímavého, atraktivního a vkusného na sebe.

Zboží se dá vrátit – pokud se zrovna nestrefíte, nevadí, vaše snaha je již doceněna a partnerka bez problémů zboží vrátí i s bezplatnou dopravou, a může si pak již sama vybrat jiný model nebo vhodnější velikost. Ať už to dopadne jakkoli, vítězem v této „partii“ budete vy.