I u vás to může vypadat jinak
Spousta lidí miluje dekorace. Milují je proto, že díky nim vypadá každý kousek bytu či domu úplně jinak než bez nich. Nemusí jít jen o věnce nebo květinová aranžmá, možností jak dekorovat bydlení zvenčí i uvnitř je opravdu mnoho. Dekorace si můžete sami vytvořit. Pokud hledáte novou činnost, kterou můžete dělat i s dětmi, je tvorba dekorací jednou z možností. I vaše děti se naučí něco nového a třeba je to bude bavit natolik, že se tím budou jednou chtít živit.

tchýnin jazyk

Jak je vyrobit?
Využijte internet. Byla by škoda nevyužít tak skvělý a cenný zdroj informací a inspirace. Na internetu dnes najdete nejen obchody se zbožím, ze kterého můžete tvořit, ale najdete na něm i spoustu videí a fotografií s postupy, jak si můžete vyrobit třeba právě věnce nebo svícny. Dekorace se většinou používají na Vánoce nebo Velikonoce, ale můžete je doma mít po celý rok. Spousta lidí miluje celoroční věnce, které nejčastěji vyrábí z umělých květin, aby věnec také chvilku vydržel.

zápich květináč

Jednoduché věci jsou nejlepší
Někdo miluje, že si může koupit v podstatě cokoliv. Existují hotové dekorace, které stačí jen vytáhnut z krabice a postavit třeba do dveří, na schody nebo na komodu k televizi. I v obchodech najdete spoustu krásného zboží, které vypadá skvěle samo o sobě. Jednou ze stálic mezi dekoracemi jsou zápichy Lepaso.czy
, které slouží nejen jako dekorace na Velikonoce či Vánoce, ale dají se použít i k výrobě jiných dekorací. Díky špejli se dají zapíchnout do truhlíku, nebo třeba do aranžovací hmoty či do věnce. Zápichů existuje spousta, a vybrat si můžete nejen velikonoční kousky s vajíčky a zajíčky, ale i vánoční třeba ve tvaru zasněženého domečku. Využijte je k výrobě dárku třeba pro babičku a potěšte ji vlastnoručně vyrobeným dárkem, který vydrží dlouho a nebude ležet ve skříni tak jako jiné věci.