V jakém stavu jsou vaše zuby? Někteří lidé je mají opravdu hrozné, protože je málo nebo dokonce vůbec nečistí. Základem vhodné péče je kvalitní kartáček, který má tvrdost akorát pro vaše zuby. Je důležité používat i mezizubní kartáček nebo zubní nit, protože jedině tak zuby vyčistíte opravdu ze všech stran a zbavíte je plaku. Ten se snadno ukrývá mezi zuby, a za pár let způsobí zubní kaz. Nakonec zub může zničit úplně. Lidé s takovými zuby potom hledají zubaře, a často marně. Zubní ordinace jsou u nás přeplněné, a jen málokdy se někomu poštěstí, že jej zubař vezme.

zubař a pacient

Ošetření zničeného zubu bolí
I když se dnes samozřejmě používají anestetika, která postižené místo během výkonu znecitliví, pokud je kaz hluboko, bude ošetření bolet i tak. Je lepší se o zuby starat, a pokud nevíte čím, zajděte si dvakrát ročně na dentální hygienu, kde vaše zuby zbaví nejen pigmentových skvrn, ale i plaku, a zuby vám tak ochrání před kazy. Zároveň vám doporučí vhodné kartáčky a ukážou vám, jak si zuby máte správně čistit, což spousta lidí neumí.

Hledáte kdo vám opraví zuby a čekáte že někdo dokáže bezbolestné ošetření zubů v Praze? Pak budete asi zklamaní, ale nikdy vám nikdo nezaručí, že ošetření nebude bolet. Vždycky záleží na tom, v jakém stavu jsou zuby, a co všechno je na nich potřeba udělat. Můžeme vám ale zaručit, že u nás budete v dobrých rukách. Jsme tým mladých lékařů, kde se dočkáte nejen skvělého přístupu a empatie, ale také moderní kliniky s perfektním vybavením. Díky tomu vaše zuby kompletně vyšetříme a můžeme provádět všechny potřebné úkony.

zubař a pacient

Objednejte se
Přemýšlíte nad tím, že se k nám objednáte? Využít k tomu můžete i formulář na našem webu a objednat se můžete do jakékoliv z našich tří poboček. Přijďte včas, potom se nebudete muset bát bolesti a oprava zubů nebude tak drahá jako když budou zuby zralé na náhradu.