Jen málokdo tuší za co všechno je kolagen zodpovědný. Sice jej vídáme v mnoha příspěvcích na sociálních sítích, kde ho propagují známí lidé, ale skutečně jen malé procento tuší, proč bychom jej měli užívat. Díky kolagenu můžeme vypadat mladší, naše pokožka totiž může vypadat mladší, může být pevnější, můžeme mí hezčí a kvalitnější vlasy a nehty a hlavně pokud budeme oblažen užívat již zhruba od třiceti let, můžeme se těšit na stáří bez bolestivého pohybu.

kolagenový prášek

Kolagen jíme v mnoha potravinách,kde je ho ale příliš malé množství na to, aby nám to stačilo. Naše tělo potřebuje větší dávky kolagenu, aby mohlo řádně fungovat. Proto je dobré si nějaký vybrat a začít ho pravidelně užívat. Na trhu je jich mnoho, ale většina vám jen slíbí zázraky. Jedním z nejlepších kolagenů je Orca. Má klinicky podložené účinky na lidský organismus. Jestli hledáte opravdu kvalitní kolagen za dobrou cenu a s mnoha výhodami, Orca může být tou nejlepší volbou.

Proč Orca?
Protože kromě kvalitního kolagenu z mořských ryb můžete využívat i řadu výhod. Nabízí členství, díky kterému budete mít svůj kolagen každý měsíc doma s dopravou zdarma. Kolagen budete mít levnější a ještě budete mít možnost si zasoutěžit o spoustu krásných cen. Členství není povinné a máte samozřejmě ho kdykoliv zrušit.

pokožka vrásky

Soud budete kolagen poctivě užívat, můžete se těšit na to, že vrásky na vašem těle i obličeji nebudou tak hluboké. Ve vyšším věku většina žen trpí tím že mají hluboké vrásky a pigmentové skvrny, a právě s vráskami vám kolagen může hodně pomoct. Pokud budete navíc pravidelně používat kvalitní kosmetiku, zbavíte se rizika vzniku známek stárnutí. Proti pigmentovým skvrnám můžete bojovat jedině tak že budete po celý rok používat krémy s ochranným UV filtrem, v létě bude zapotřebí i filtr 50, během zbytku roku vám postačí filtr s číslem 30.