Je také opravdu hodně lidí, kteří umí na počítači různé věci, ale zase jsou tady potom také lidé, kteří neumí na počítači vůbec nic. Já se spíše řadím k té druhé skupině lidí, protože počítačům vlastně vůbec nerozumím. Proto jsem si také řekla, že pro mě by bylo asi nejvíce vhodné, kdybych třeba absolvovala nějaké informační počítačové kurzy, kde bych se naučila alespoň základy na počítači. Čekali mě také různé školní reparáty, které jsem musela zvládnout, abych také mohla jít do dalšího ročníku. Jenomže bohužel se mi nic nedařilo. A proto jsou tady také různé takové momenty a věci, kdy člověk by se měl se nad sebou zamyslet a taky se něco naučit, pokud to chce člověk někam dotáhnout.

Logistika je důležitá.

Jsou tady, ale potom také firmy, které tohle sice umí, ale nemají na to čas a nemůžou to dělat, protože mají na práci něco jiného. Proto je opravdu skvělé, že existuje logistický informační systém Strelec, který vám všechno napoví, co přesně máte dělat. Nebo pokud neumíte udělat web a nebo nerozumíte informační ekonomice a tak podobně, zkuste se podívat na tyto webové stránky strelec.pro, kde vám pan Střelec opravdu všechno vysvětlí a ukáže https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/olympijsky-festival-zacne-za-mesic-ukaze-tricet-sportu-20180109.html vám, jak přesně na tohle.

Dbejte na logistiku.

Logistický informační systém je tady od toho, aby byl tady pro vás a aby vám pomáhal. Já si myslím, že pokud lidé pochopí, co je to informační systém, tak zjistí, že zase tak moc složité to opravdu není. Já sama jsem si řekla, že logistický informační systém bych také využívala, kdybych zrovna pracovala v takovém zaměstnání, kde by to bylo nutné. Já sama jsem sice velice pečlivá, ale když něčemu nerozumím, tak si raději najmu nějakého odborníka, který tohle udělá. Nechtěla bych mít opravdu v zaměstnání nějakou ostudu, že jsem se do něčeho pletla, čemuž jsem vůbec neuměla. Logistický informační systém musí vždy všem vyhovovat.