Všichni víme, že v poslední době je bydlení opravdu těžce dostupné. Také jsem slyšela v televizi, že jsou různé průzkumy, kdy by samozřejmě lidé a také hlavně mladé rodiny chtěli bydlet ve vlastním domečku a nechtěli bydlet v malém nájmu v nějaké bytovce a nebo panelovém domě. Jenomže je to velice složité. I když je nyní veliká a zajímavá akce, která se jmenuje oprav dům po babičce, tak stejně mnoho lidí na to ani nedosáhne. Protože předpokládám, že to také musel ten dům potom být v energetické třídě typu B. A řekněte mi, kdo to dokáže udělat opravdu starého stoletého domu, aby tu byla energetická třída skupiny B?

Dřevostavby jsou pěkné.

Abych se přiznala, já sama bydlím v opravdu starém domě, který má sto dvacet let. Mám ho celý zrekonstruovaný, ale ještě není zateplený, protože na to nemám vůbec peníze. Proto se také opravdu mnoho rodin uchyluje k tomu, že si pořizují rodinné domy na klíč a bungalovy. Bungalov je něco podobného jako kdybyste si pořídili chatu, akorát bungalovy jsou už modernější a také více energeticky úspornější, než právě chata a nebo chalupa. Podle mého názoru jsou rodinné domy na klíč a bungalovy Enerdomy také lehce je prodávají.

Zajímavé dřevostavby.

Sice je to zase dražší, ale když si uděláte veliký rodinný dům na klíč a nebo i menší rodinný dům na klíč, tak už to je všechno zateplené a udělané opravdu v takové lepší energetické třídě, aby to vyhovovalo opravdu všem a vy byste ušetřili peníze za náklady na topení. Pokud stále váháte, jestli si pořídit jiné domy na klíč a bungalovy, tak se zkuste ještě domluvit s nějakým odborníkem, který se v tomhle vyzná, protože není opravdu nic složitého, než když si zjistíte více informací o tom, jak na rodinné domy, tak klíč a bungalovy, protože zase tak moc složité, to není. A já si myslím, že právě rodinné domy na klíč a bungalovy si vaše srdce najdou vždy.