Dlouhodobé vztahy jsou skvělé například z toho důvodu, že se máte kam vracet a o koho opřít když je vám zle. Bohužel jiskra se ze vztahu začne vytrácet ať se vám to líbí nebo ne. Je to přirozený vývoj každého vztahu a ani ten váš se tomu nevyhne. Možná už to začalo i u vás. Většina párů už po pouhých deseti letech začíná pociťovat že jejich intimní život už není co býval. Vliv na sexuální vztah mají samozřejmě i děti, protože foto už není tolik volného času ani nálady. Neustále musíte řešit všechno okolo dětí a často jste jako rodiče rádi, že vysílením večer padnete do postele. Jen málokdo si ale uvědomuje, že to rozhodně neprospívá jejich vztahu. Stále častější sexuální abstinence je problémem zejména pro muže, pro které je to nejen první náznak nezájmu ženy, ale především zdravotní problém. Dávno bylo vědecky prokázáno, že pokud muž delší dobu nemá pohlavní styk, má to negativní vliv na zdravotní stav jeho pohlavního ústrojí.

sexy nohy

Důležité je umět se vzájemně překvapit
Jistě za ty roky víte co máte v posteli rádi. Ale nikdy není pozdě na to objevovat něco nového. Pozor, musí jít o věc, se kterou budou souhlasit oba dva. Ještě než začnete s extrémními experimenty, raději se přímo zeptejte své polovičky jaký na to má názor. Mohlo by se jinak stát, že místo vzrušujícího večera vás bude čekat hádka a naštvaná manželka.

černé boty

Co se týče zpestření sexuálního života, jsou to hlavně ženy, které se snaží do vztahu přinést něco nového. Ženy většinou sází na jistotu, kterou je erotické prádlo a nebo černé lodičky na platformě. Právě erotické oblečení a boty jsou skvělá volba, protože muži jsou vizuálně vzrušiví. Snad ani neexistuje muž, kterého by nevzrušil pohled na spoře oděnou ženu v sexy botách. Dopřejte to i svému muži a uvidíte, že váš intimní život bude zase lepší než předtím a těšte se na nové zážitky.