Jak známo, při kouření klasických nebo i balených cigaret vzniká nepříjemný odér, který nekuřákům většinou dost vadí. Ono se není co divit. Manželka nadává kvůli záclonám, protože sotva je vypere už zase zapáchají a chytají takovou tu zajímavou barvu. Mimo nic páchne sedačka, oblečení a o tom, že se v autě nedá pořádně dýchat, o tom snad ani netřeba mluvit. A tak žena do kuřáka vandruje a vandruje, až se jednoho dne rozhodně něco s tím udělat. Jasně, že by bylo nejlépe s tím prostě praštit a je to. Jenže, chá chá, dokažte to. Když někdo hulí dvacítku i více denně, jen těžko se mu s tím přestává.

vapování

Dobrá, tak může každý kuřák klasických cigaret vyměnit ten smradlavý váleček za něco, co má také nikotin, ale už se u toho nespaluje papír. Ten totiž smrdí nejvíce. Jenže co použít? Neříkejte, že jste ještě neslyšeli o tom, co je to takzvaná e cigareta. Po tom byste měli sáhnout a přejít ke kouření právě těchto věciček, které navíc nevyrábějí dehet jako klasická https://www.koupelny-ptacek.cz/vana-plastova-klasicka-concept-new-170×75-cm-bila cigareta, protože se tu nespaluje žádný tabák. Jistě, už vidím, jak vám vylétlo obočí až někam k obloze. Tak co to může být, když to nemá tabák a nikotin ano. To bude pěkný blivajz. Nebude. Nepsal jsem, že tam není žádný tabák, napsal jsem, že se nespaluje. Místo toho je totiž nahříván, proto se tomu říká také nahřívač tabáku. A proto má stále nikotin, a proto však nemá dehet.

vapování

Navíc, můžete přecházet postupně, nikdo vás nenutí s tím seknout ihned. Ve většině případů však při třetím nebo dalším použitím nejprodávanější elektronické cigarety již kuřák po cigaretách nesáhne a zůstane u éčka.

Je to pochopitelné, protože poznal obrovské výhody, a navíc má doma klid. Tohle totiž nesmrdí. Kuřák totiž nekouří, ale potahuje pouze páru. Tutéž ovšem vyfukuje a ta voní podle toho, jako příchuť náplní si kuřák zvolil. Pokud třeba jahodovou, bude pára vonět po jahodách.