Víte, že existují přírodní přípravky, s nimiž i bez generické Viagry posílíte tvorbu testosteronu, lépe zvládnete stresové situace, kterým se pak můžete účinněji vyhýbat, a uvědomíte si, že právě příroda je náš největší pomocník? Muži, kteří začali užívat adaptogenní bylinky, budou více otevření i dalším informacím, zejména úpravě jídelníčku do zdravější varianty, a budete-li mít v této době po svém boku přítelkyni, která sama podporuje zdravý životní styl, budete mít zároveň vydatného pomocníka.

Vyhnout se stresu a změnit stravovací režim je sice pracné, ale není to nedosažitelné. Zvládne to každý a navíc máte dnes k dispozici síť prodejen zdravé výživy a informačních zdrojů, které se těmito fenomény do detailů zabývají. My bychom vám rádi pouze naznačili, že toto není vše, a že byste měli na sobě zapracovat i jinak.

dívka v meditaci

Změňte životní prostředí – o životním prostředí se všude kolem nás hovoří v souvislosti s jedovatými látkami v ovzduší, pitné vodě či v potravinách, ale jaksi se zapomíná na vlivy městského prostředí, co se týče kvality života. Ve hře je také nadměrný hluk, zvýšená kriminalita, mnoho nebezpečných kladných iontů v ovzduší, nedostatek veřejné zeleně a také nadměrné množství nočního osvětlení. Uvažovali jste někdy nad tím vyměnit město za venkov a žít v klidnějším prostředí? Toto by rozhodně prospělo vašemu testosteronu.

žena v přírodě

Změňte hodinu sexuálních radovánek – kdo se miluje večer a v noci, nemůže se divit, že erekce nebude valných kvalit. V této době je organismus připravený spíše na odpočinek a regeneraci, nikoli na výkon. Ostatně ani žádný sportovec netrénuje v noci a je nemyslitelné, že byste chodili do posilovny ve dvě hodiny ráno. Milujte se ráno a dopoledne, ideálně kolem osmé hodiny, tehdy mají muži testosteronu v těle nejvíc. A tehdy si také pořádně užijete tělo své partnerky, osvětlené denním slunečním světlem a s přirozeně vonící ženskou pokožkou.