Dneska jsou mobilní telefony opravdu hodně populární. Mobilní telefon má dneska v dnešní době opravdu každý. Opravdu neznám žádného člověka, který by mi řekl, že nemá mobilní telefon anebo že ani neví, co je to mobilní telefon. Dokážete si představit nějakého člověka, který by vám řekl, že vůbec neví, co je mobilní telefon, nebo že nikdy nevolal z mobilního telefonu? Sice ano, já chápu, že třeba dnešní generace dětí anebo dospívajících může být na mobilních telefonech opravdu hodně závislých, ale to není také žádná novinka, protože každý třetí teenager je prý hodně závislý na mobilním telefonu, a to hlavně na sociálních sítích.

Preferujete určité typy mobilů?

A tak podobně. Podle mého názoru je to škoda, ale to není důvod, aby děti nemohly mít mobilní telefony. Já právě techniku u dětí podporuji. A potom, když můj bratr se strašně chlubil, že dostal nový mobil od své přítelkyně k narozeninám, který si prý přál, tak byl opravdu nadšený. Dostal iPhone, byl to iPhone 6 s. Byla jsem docela překvapená. Protože tento mobilní telefon jsem si také přála, ale bohužel jsem se na něj nikdy nenašetřila. A že mu tohle koupila jeho přítelkyně? Hm, byla jsem docela překvapená, ale také mě to těšilo, protože můj bratr si tento mobil iPhone 6 s přál. Obal na iPhone 6 s také koupíte například na ipouzdro.cz, kde jsou pouzdra a kryty a obaly nebo další věci, které potřebujete na mobilní telefony.

Já nedám bez mobilu ani ránu.

A obal na iPhone 6 s je opravdu kvalitní a myslím si, že kdo si pořídí jakýkoliv mobilní telefon, nejenom iPhone 6 s, tak by měl mít nějaký kryt nebo obal na mobilní telefon. To znamená, že váš mobilní telefon potom bude krytý a chráněný. Kdyby vám třeba spadl na zem anebo byste někam s ním ťukli, tak právě obal na mobilní telefon vám ochrání váš mobilní telefon před prasknutím anebo před nějakými kosmetickými vadami. Já vím, že třeba někomu nevadí kosmetické vady, ale mě to opravdu hodně vadí. Proto jsem ráda, že i můj bratr si pořídil potom obal na iPhone 6 s, protože se bál, aby si svůj mobilní telefon, který si přál, vůbec neponičil.