Auto je pro většinu lidí v dnešní době naprosto nepostradatelným společníkem. Používá se k jízdám do zaměstnání, do školy, zkrátka všude. Spoje hromadné dopravy nejsou často ideální, a to je hlavní důvod, proč má téměř každý jedno nebo dokonce více aut. Jenže mít auto s sebou nese i spoustu povinností – od pravidelného servisu až po placení pojistek. Bez povinného ručení nesmíte vyjet na silnici, protože pokud vás hlídka Policie chytí, dostanete pěknou pokutu.

řízení auta

O dálniční známku, platnou technickou kontrolu, plnou nádrž i všechny pojistky je u nás postaráno. Všechny naše auta jsou připravena okamžitě vyjet na silnice. Jsme autopůjčovna v Praze https://autopujcovna-milan.cz/, která na trhu funguje již mnoho let, a za tu dobu jsme vypůjčili spoustu aut lidem, kteří zrovna neměli k dispozici to svoje.

Někdy nastane situace, kdy prostě auto nutně potřebujeme. Mnoho lidí uráží na různé prodloužené víkendy, v létě na chaty a chalupy, a samozřejmě také na dovolené. Jenže co když vaše auto zrovna začne stávkovat? I to se může samozřejmě stát. Proto je ideální mít uložené číslo na naši půjčovnu, kde jsme k dispozici nonstop. Opravdu si u nás můžete vypůjčit auto kdykoliv – o svátcích, víkendech i v noci. Auto vám můžeme přistavět kam potřebujete a nebo si pro něj můžete přijít k nám.

škoda fabia

Jak na to?
Abyste mohli odjet s naším autem, budete potřebovat dva doklady totožnosti, takže typicky občanský a řidičský průkaz. Sepíšeme spolu smlouvu a my vám za pár minut předáme klíče k autu. Vybrat si můžete z mnoha vozidel, která máme k dispozici. Nabízíme dodávky i osobní auta. Z osobních aut jsou nejoblíbenější Škoda Octavia a Fabia, a obě varianty u nás najdete ve vícero rocích výroby. Můžete odjet sedanem i kombíkem, takže si u nás vyberete auto na které jste zvyklí, a nebo které si chcete vyzkoušet.

POZOR – auto musíte vrátit v den, který je uvedený ve smlouvě.